OFF
ON
Boxed
Noví raperi na scéne: KingDubaj sa spojil s Youtuberom MikeJePan a vydávajú nový letný hit Mám Nabito

Noví raperi na scéne: KingDubaj sa spojil s Youtuberom MikeJePan a vydávajú nový letný hit Mám Nabito

Keď si už myslíte, že internet vás nemá čím prekvapiť, tak z jasného neba priletí blesk v podobe pesničky Mám Nabito. O tú sa postarali kontroverzné postavičky, ktoré motajú hlavy tisíckam ľudí a získavajú tak neustálu pozornosť, vďaka ktorej dokážu zarábať a meniť svojich haterov na fanúšikov. Instagramová hviezda KingDubaj a český YouTuber MikeJePan vytvorili podľa nich hymnu tohto leta, na ktorú samozrejme natočili aj svieži videoklip. Ten sa natáčal na Francúzskej riviére v meste Nice a v Monaku, okrem toho chalani prezradili ešte pár ďalších zaujímavostí.

“Song je o tom, že veľa mladých ľudí nemá chuť na sex a nestojí im péro. Títo pacienti si namiesto toho radšej vychutnávajú novú hru na Playstation. Išlo nám o to povzbudiť ľudí, aby namiesto virtuálneho života žili naplno ten svoj se*uálny. Aby ich partnerka nemusela chodiť spávať niekde ku susedom, s ktorými hrá jej partner Playko online, po sieti,” hovorí KingDubaj o svojom texte. “Chceli sme vybrať silnú lokalitu, nie natáčať na parkovisku v Bratislave, kde by sme pozvali 30 autičkárov a rozhadzovali spolu rúčkami, ako to robia niektorí naši raperi. Chceli sme naozaj TOP prostredie, a to na Slovensku nenájdete – rozhodne teda nie na parkovisku s horiacimi plameňmi a boxermi na rukách“.

Tento videosingel je urobený ako recesia, takže profesionálnym raperom môže odľahnúť a nám v redakcii tiež. Celá táto záležitosť ich vyšla dokopy na 7000 eur. My to berieme ako oddych a zábavu. Nie sme zatiaľ ani speváci, ani silní raperi.” 

Zdroj: muzskysvet.sk

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektu zdolahore.sk, študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..