OFF
ON
Boxed
Pozor! Na trh prišla kniha, vďaka ktorej opustíte fabriku a začnete žiť miliónový život! Autorom je stredoškolák Peter Dubaj

Pozor! Na trh prišla kniha, vďaka ktorej opustíte fabriku a začnete žiť miliónový život! Autorom je stredoškolák Peter Dubaj

Autor knihy, len 21 ročný, úspešný podnikateľ, Peter Dubaj, vám ponúka jedinečnú možnosť ako si vytvoriť život o ktorom každý len sníva a málokto ho žije. Peter sa svojej šance chytil už na strednej škole a vybudoval si pasívny príjem, ktorý zarába každú sekundu v každom dni, bez ohľadu na to, či je piatok alebo sviatok. Vlastní viacero internetových biznisov tvoriacich pasívny príjem.

Pasívny príjem je najlepší druh príjmu aký môže človek mať. Funguje inak ako aktívny príjem. Aktívny príjem je založený na pravidelnom chodení do práce, v dnešnej dobe často až otrokárčení. No pasívny príjem si vyžaduje minimum vášho času, ak ho správne vybudujete a nastavíte. Zarába vám prakticky 24 hodín denne, bez ohľadu na to, čo práve robíte.

A práve to, ako si správne a efektívne vybudovať kvalitný, pasívny príjem, nájdete v knihe od Petra Dubaja. Jeho úspechy v tejto sfére sú nezanedbateľné a preto je vhodným učiteľom pre ľudí, ktorí si chcú užiť miliónový život. Prostredníctvom knihy vás naučí ako si takýto život zabezpečiť.

Už v tejto chvíli si knihu, ktorá vám zmení život, môžete zakúpiť na www.milionovakniha.eu a ak by sa vám predsa len žiadalo viac, môžete siahnuť aj po ďalších dvoch možnostiach zveľadenia svojho života. Ide konkrétne o jedinečný kurz www.ebayexpert.sk ,v ktorom sa naučíte všetko o biznise na eBay, ako ho vytvoriť, udržať a spraviť z neho niečo jedinečné. Druhý kurz, ktorý je taktiež prácou Petra Dubaja, je www.diamondbrand.sk .V tomto kurze sa naučíte ako si vybudovať jedinečnú a úspešnú, miliónovú značku.

Obsahom knihy je v prvom rade postup ako si vybudovať svoj vlastný, pasívny príjem. V knihe nenájdete žiadne novodobé motivačné články, v ktorých nie je nič čo by vám pomohlo zbohatnúť a ich jediným cieľom je od vás vylákať peniaze. V knihe nájdete len užitočné informácie, ktoré Peter Dubaj nadobudol počas svojej praxe s on-line biznisom. Taktiež vám v nej ozrejmí svoju životnú cestu, ktorú prešiel. Ako sa stal z obyčajného študenta úspešný podnikateľ, ktorý vám ponúka svoje know-how, sa dočítate práve v Miliónovej knihe.

IMG_0090

IMG_0079

Peter včas pochopil ako funguje efektívne zarábanie peňazí a tak si už vo svojich 21 rokoch môže užívať život ako málokto. Už na strednej škole sa začal venovať internetovému  biznisu a zarábať nemalé sumy. Po skončení strednej školy sa tomu začal venovať naplno, dnes má 21 rokov a je úspešný obchodník. Precestoval 90 krajín sveta, užil si 90 nádherných luxusných dovoleniek a to len vďaka svojej šikovnosti. Teraz ponúka jedinečnú príležitosť na jedinečný život aj vám, a to prostredníctvom svojej knihy, ktorú si môžete zakúpiť na www.milionovakniha.eu

1strana

strana2

IMG_6078[1]

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektu zdolahore.sk, študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*

 Najviac komentované 

Kto patrí do TOP 6 producentov na rapovej scéne?

Na Slovensku máme momentálne viacero rapových hviezd, zab..

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..